Haber
Samsun’da cadde ve sokaklar göle döndü; eğitim askıya alındı (3)
![](https://tutak-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/samsunda-cadde-ve-sokaklar-gole-dondu-egitim-askiya-alindi-3-fHXLVVO3.webp)
İSTİNAT DUVARI ÇATLADI, 5 ARAÇ ALTINDA
Kentte etkili olan sağanak yağış sırasında Canik ilçesi Uludağ Mahallesi Mahmudiye Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın otoparkının istinat duvarı çöktü. Park halindeki 5 araç istinat duvarının altında kaldı. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis, itfaiye ve AEFAD ekipleri sevk edildi. Bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı. Ersin DEMİR-Emre ÖNCEL / SAMSUN,